O nas

Terapia Dźwięku to wyjątkowy salon stworzony z myślą o miłośnikach muzyki, dla których najwyższa jakość brzmienia
i wierność odtwarzania mają szczególnie duże znaczenie.

 

Misja

Nie jest naszą ambicją sprzedawanie popularnego sprzętu audio, ale dobrego hi-fi. Od samego początku zorientowani byliśmy na najlepsze dostępne marki. W ofercie  naszego salonu znajdują się marki, które inni mają tylko
w katalogach:

BOSE, LOEWE, FOCAL, NAD, MARANTZ, DENON, HARMAN/KARDON, PIONEER, CANTON, WHARFEDALE, JBL
Q ACOUSTICS, SONOS, ELTAX, AKG, WATERFALL, POLKAUDIO, DALI, QED, IXOS, YAMAHA, AUDIO ACADEMY, TAGA HARMONY.

Baza sprzętu, który mamy w ofercie systematycznie się powieksza. Jesteśmy gotowi na życznie klienta, sprowadzić urządznie którego aktualnie nie mamy na stanie. Stawiamy sobie za cel, sprostać wymaganiom każdego klienta, który pojawi się w naszym salonie. Nasz asortyment obejmuje: zestawy stereo, systemy dzwięku otaczającego, odtwarzacze strumieniowe, kolumny głośnikowe, głośniki aktywne, soundbary, przetworniki dac i wiele innych.

Tak bogata oferta pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych klientów. Liczymy na to, że nasza kompetencja wystarczy by przekonać najbardziej wybrednych.

 

Usługi

Kontynuując wieloletnie doświadczenie nasz Salon specjalizuje się w multimedialnych systemach audio/video, multoroom, inteligentny dom. Dostarczamy rozwiązania do sal konferencyjnych, restauracji oraz dyskotek. Specjalizujemy się adaptacji akustycznej każdej powierzchni - dom, jacht, autokar, samochód, ogród.

Newsletter
Nasze Salony
SKLEP CAR AUDIO
Kielce, ul. Stefana Okrzei 42
tel. 41 344 14 35
kom. 503 018 881
e-mail: audiocar@audio-car.pl
SKLEP HOME AUDIO
Kielce, ul. Stefana Okrzei 42
tel. 513 029 888
e-mail: sklep@terapiadzwieku.pl